Mieszkańcy wybierają gwiazdy święta


Od połowy stycznia skierniewicki ratusz przyjmował propozycje gwiazd, które miałyby zagrać na głównej scenie Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Głosowanie oficjalnie zakończono i już wiemy którzy artyści zyskali najwięcej głosów.

Podobnie jak w latach ubiegłych, mieszkańcy Skierniewic mieli możliwość współtworzenia gwiazdozbioru Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Propozycje gwiazd, które miałyby zagrać na głównej scenie imprezy, można było zgłaszać od połowy stycznia, tradycyjnie drogą mailową oraz po raz pierwszy za pośrednictwem mediów społecznościowych na kanale „I love SKC”. Mieszkańcy kolejny raz nie zawiedli, oddając ponad 5 tysięcy głosów, wskazując na swoich faworytów.

Najwięcej zyskał Dawid Kwiatkowski, który gościł na naszej plenerowej scenie podczas jubileuszowej, czterdziestej edycji święta. W czołówce znaleźli się także: Sławomir, Saszan, Video, Piękni i Młodzi, Ania Dąbrowska, Kult, Michał Szpak, Boys, Agnieszka Chylińska, Doda czy Cleo. Teraz typy, które skierniewiczanie zgłaszali najczęściej, finalnie zostaną skonfrontowane z kalendarzami poszczególnych artystów. Kolejnym etapem będzie postępowanie przetargowe.

41. Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw odbędzie się w trzeci weekend, 15 i 16 września.

Share