Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw – Ugryź to!

DSC_5384_SKOWI

Kolorowy samochód, ponad 20 miast i idea, by pokazać nowe oblicze Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Ratusz zainaugurował kampanię promującą największą plenerową imprezę w regionie.

Kolorowa parada, targi ogrodniczo-rolne i ogromna scena z wyjątkowym gwiazdozbiorem to tylko niektóre atuty Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. W tym roku po raz pierwszy miasto ruszyło w region, by promować wydarzenie. Specjalnie przygotowana ekipa odwiedzi ponad 20 największych miast w regionie, w tym Łódź, Płock, Sieradz, Żyrardów, Łowicz, Bełchatów i Grójec.
– Stawiamy na bezpośredni kontakt z mieszkańcami naszego regionu. Chcemy pokazywać, jak można wspólnie bawić się w Skierniewicach. Kreowane przez nas wydarzenia w poszczególnych miastach mają być przedsmakiem wrześniowej imprezy – zapowiada prezydent Krzysztof Jażdżyk.

Pierwsze efekty kampanii już widać, choćby w sieci. Mieszkańcy zapraszani do wspólnej zabawy tworzą bardzo wiele wpisów na największych społecznościowych portalach.
– Zachęcamy do wspólnych fotografii, do udostępniania informacji o naszej promocyjnej trasie. Po pierwszej odsłonie akcji widać, że ten sposób promocji faktycznie działa. W sieci pojawiło się sporo zdjęć oznaczonych naszym tagiem #SKOiW16 – podsumowuje Przemek Rybicki, rzecznik miejskiego ratusza.

Kolorowa kampania potrwa do 11 września. Ostatnim miastem na trasie będzie Płońsk. Wszystkie wydarzenia na bieżąco można obserwować na profilu społecznościowym „SKOiW – UGRYŹ to” pod adresem https://www.fb.com/skoiwugryzto/

.

Podziel się/Dodaj do ulubionych