Świąteczna parada XL


Zapraszamy do udziału w paradzie Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw, która w tym roku odbędzie się pod hasłem „Święto w wymiarze XL”. Zgłoszenia udziału w tym wyjątkowym korowodzie można składać do 8 września.

Barwna parada tradycyjnie otworzy Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw. Podobnie jak w latach poprzednich uczestnicy korowodu powędrują od ulicy Rybickiego przez Konstytucji 3 Maja, Senatorską aż do głównego rynku miasta. Wśród uczestników tradycyjnie spotkamy szkoły, przedszkola, studentów, gości, zespoły artystyczne, stowarzyszenia, kluby sportowe, władze samorządowe oraz pasjonatów motoryzacji.
– To jeden z wyjątkowych punktów naszego święta. Cieszę się, że parada staje się elementem, który skierniewiczanie nie tylko chcą podziwiać, ale także w którym chcą brać udział. Potwierdza to choćby fakt, że w ostatnim roku wzrasta liczba grup biorących udział w barwnym korowodzie. W tym elemencie święta warto się pokazać! – zachęca prezydent Krzysztof Jażdżyk.

Formuła barwnego przemarszu cały czas pozostaje otwarta. Grupy chcące dołączyć do wspólnego przedsięwzięcia powinny wypełnić specjalny formularz i wysłać go na adres Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, ul. Reymonta 33 (tel. 46 833-24-12), lub na adres mailowy wanda.lapinska@cekis.pl – w nieprzekraczalnym terminie do 8 września.

Share