Poznaj gwiazdy 41. SKOiW


Wszystko jest już jasne. Właśnie poznaliśmy pełną listę artystów, którzy 15 i 16 września wystąpią na scenie podczas 41. Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw. W tym roku zobaczymy aż 12 gwiazd!

Sobota (15.09) – Michał Szpak, Mrozu, Ania Dąbrowska, KULT

Trzeci weekend września coraz bliżej. Pora zatem na prezentację pełnego gwiazdozbioru. W sobotę, 15 września na scenie zobaczymy kontrowersyjnego wokalistę, finalistę programu X Factor, który nie obawiał się wyśpiewać Niemena, a na swoim koncie ma platynowy album „Byle być sobą”. Mowa o Michale Szpaku, który hipnotyzuje głosem i swoją niepowtarzalnością. Kolejnym artystą będzie Łukasz Mróz, który na swoim koncie ma aż cztery albumy studyjne (jeden z nich „Rollercoaster” pokrył się platyną). Popularny Mrozu na żywo zaśpiewa swoje największe hity, a wśród nich między innymi „Nic do stracenia”, „Jak nie my to kto”, „Globalnie” czy „1000 metrów nad ziemią”. Naiwna marzycielka, która nadal bawi się świetnie to kolejna gwiazda w sobotnim rozdaniu. Ania Dąbrowska, wokalistka, której przedstawiać nie trzeba. W swoim dorobku ma sześć długogrających albumów, wśród nich ostatni studyjny, który pokrył się podwójną platyną, a w repertuarze m.in. : „Z Tobą nie umiem wygrać”, „Nigdy nie mów nigdy”, „W Głowie”, czy „Trudno mi się przyznać”. A na koniec prawdziwy hit. Rok temu ten zespół miał zagrać w ramach koncertów jubileuszowego Święta XL w Skierniewicach. Zdrowotne problemy Kazika niestety uniemożliwiły realizację tych planów. Nam udało się jednak zaprosić zespół Kult po raz kolejny. Rock alternatywny w możliwie najlepszym wydaniu gwarantowany.

Niedziela (16.09) – Cezary Pazura, Marcin Daniec, Formacja Chatelet, Cleo, Dj Slavic, Boys, Piękni i Młodzi, Wilki

Niedzielę, 16 września rozpoczniemy od solidnej dawki śmiechu.W tym roku na scenie zaprezentują się prawdziwe kabaretowe legendy: Cezary Pazura, Marcin Daniec i Formacja Chatelet. Drugiego dnia nie zabraknie także pięknych kobiet, które z pewnością rozgrzeją publiczność do czerwoności. W tym roku na scenie zobaczymy prawdziwe polskie słowianki, które reprezentowały nasz kraj podczas konkursu Eurowizji w 2014 roku. Mowa o posiadającej mega mocny głos Joannie Klebko znanej jako CLEO oraz Oli Ciupie DJ Slavic, której sety można usłyszeć w najlepszych klubach w całej Polsce. Niespodzianka czeka także ma fanów muzyki Disco-Polo. Podczas 41. SKOiW na scenie zobaczymy aż dwa zespoły z tego gatunku. Do naszego miasta przyjedzie bowiem jeden z pionierów, Marcin Miller z legendarnym zespołem Boys oraz cieszący się niesłabnącą popularnością zespół Pięknych i Młodych. Ostatnią, dwunastą gwiazdą tegorocznego święta będzie legenda polskiej muzyki rockowej, zespół Wilki. „Baśka”, „Pijemy za lepszy czas”, ”Bohema”, „Wenus Tu Mars” i „Na Zawsze i na Wieczność” zakończą święto w wyjątkowym i klimatycznym stylu.

Share